З початку лютого 2023 року мною розпочато особистий прийом мешканців старостатів нашої громади з метою вирішення тих чи інших питань особистого характеру, які найбільше турбують людей, що звернулися. Після закінчення особистого прийому проводилася загальна зустріч з жителями старостинських округів, що виявили бажання обговорити найбільш болючі питання, які постали перед громадою, і вирішення яких має першочергове значення для всіх нас, а це: - питання функціонування наших медичних закладів, відділень тощо; - робота закладів освіти; - гуманітарні питання; - дороги; - та інше. На теперішній час, мною було проведено зустрічі у Маломихайлівському та Промінському старостинських округах. Жителями піднімалось ряд важливих питань, зокрема: незадовільний стан дороги від а/д М-04 - Промінь до а/д Т-04-20, освітлення населених пунктів, відсутність транспортного сполучення з містом Кам’янське, питання організації дозвілля для дітей, забезпечення ліками учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Проведено зустрічі з батьками Степанівського ліцею по питанню організації навчального процесу, а також з мешканцями багатоквартирного будинку в селищі Аули з питання відключення фекальної насосної станції від електроживлення, а також інших різних питань. Деякі питання, які турбували людей, вирішенні, інші - взято під мій особистий контроль. Також, хочу прозвітувати, що з 20 лютого 2023 року відновлює свою роботу дошкільне відділення Степанівського ліцею. До речі, з цього ж дня, учні 4 класу Криничанського ліцею № 1 також будуть навчатися очно, згідно результатів опитування батьків та їх погодження. Зустрічі тільки розпочалися, старостам доведено задачу щодо організації зустрічей з жителями старостинських округів громади шляхом запрошення на особисту зустріч і загальні збори всіх небайдужих громадян.
Криничанський селищний голова Юрій Балюк