Звіт про проведену роботу Криничанської селищної ради та її виконавчих органів за 2024 рік
опубліковано 17 січня 2025 року о 14:44

Шановна громадо!

 

Відповідно до частини 6 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я, як селищний голова Криничанської селищної ради, звітую про проведену роботу Криничанської селищної ради та її виконавчих органів за 2024 рік.

Селищна рада є колегіальним органом, який представляє спільні інтереси територіальної громади, тому фактично це своєрідне підведення підсумків колективної роботи кожного депутата, постійних комісій ради, сесійної діяльності, діяльності виконавчих органів ради.

Станом на 01 січня 2025 року загальна облікова чисельність працівників Криничанської селищної ради та її виконавчих органів становить 105 осіб, у тому числі: 69 (71 %) – посадові особи місцевого самоврядування; 21 (22 %) – службовці; 7 (7 %) – робітники, 7 - вакансії.

Загальна облікова чисельність працівників апарату селищної ради становить 45 осіб, у тому числі 26 (58 %) – посадові особи місцевого самоврядування; 18 (40 %) – службовці; 1 (2 %) – робітник.

Селищна рада публічна і відкрита у своїй діяльності, про що свідчить робота з висвітлення діяльності ради, прийнятих документів на сесіях ради, засіданнях виконавчого комітету, а також про новини та життя громади на офіційному сайті територіальної громади, на офіційних сторінках у Facebook та Instagram. Крім того, інформація про діяльність ради друкується на сторінках громадсько-інформаційної газети «Нові рубежі».

За звітний період було підготовлено та проведено 13 пленарних засідань сесії селищної ради, на яких прийнято 495 рішень, 18 засідань виконавчого комітету селищної ради, на яких ухвалено 399 рішень.

Зареєстровано 245 розпоряджень селищного голови з питань основної діяльності.

Протягом 2024 року до Криничанської селищної ради надійшло 1007 звернень, що на 21,9 % більше порівняно з кількістю звернень за 2023 рік (826 звернень). За підсумками розгляду звернень 933 (92,7%) питань вирішено позитивно (задоволено), надані роз’яснення по 74 (7,3%) питаннях.


Бюджетно-фінансова діяльність


За 2024 рік в загальний фонд бюджету Криничанської селищної територіальної громади надійшло власних доходів в сумі 168 681,5 тис. грн., що на 9687,4 тис. грн. більше ніж за 2023 рік або становить 105,09% до планових надходжень.

Видатки загального фонду бюджету при уточненому плані звітного періоду 239 545,9 тис. грн виконано в сумі 236 360,2 тис. грн, або на 98,7 відсотки. Видатки спеціального фонду за 2024 рік виконано в сумі 33 022,5 тис. грн.

Станом на 01.01.2025 року по загальному фонду селищного бюджету кредиторська заборгованість відсутня.

Соціально захищені видатки, а саме видатки на оплату праці з нарахуваннями, харчування та оплату за спожиті бюджетними установами енергоносії профінансовані відповідно до планових призначень з урахуванням наданих пропозицій головних розпорядників бюджетних коштів.


В рамках реалізації місцевих програм здійснено такі заходи:


Соціальний захист населення.


У 2024 році розширено перелік видів матеріальної допомоги для осіб, які її потребують. Матеріальну допомогу отримали 218 осіб на загальну суму 1519,0 тис. грн, що значно перевищує показники 2023 року (118 осіб на суму 394,0 тис. грн). Зокрема:

- 47 осіб, які були призвані на військову службу за загальною мобілізацією до лав ЗСУ отримали допомогу на загальну суму 576,0 тис. грн.

- на лікування 17 пораненим військовослужбовцям виплачено допомогу на суму 180,0 тис. грн.

- 6 родин отримали допомогу на поховання учасників бойових дій і 5 сімей загиблих (померлих) ветеранів війни з 2014 року отримали щорічну грошову допомогу на загальну суму 40,0 тис. грн.

59 осіб із онкологією та іншими тяжкими захворюваннями отримали допомогу на суму 481,0 тис. грн.

- 14 осіб отримали допомогу на поховання - 28,0 тис. грн.

22 сім’ї, в яких на вихованні діти з інвалідністю, отримали щорічну допомогу - 118,0 тис. грн.

- 24 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та 24 ветеранам Афганістану та інших конфліктів виплачено допомогу по 2000 грн. - 96,0 тис. грн.

Здійснено закупівлю продуктів харчування на суму 99,4 тис. грн, 453 родини з числа внутрішньо переміщених осіб забезпечені продуктовими наборами.

Завдяки реалізації проєкту Програми розвитку ООН у співпраці з Міністерством соціальної політики України, Криничанська громада отримала електроскутер Jinpeng ZL-9 для покращення умов роботи соціальних працівників. Транспорт передано Наталії Сергієнко, яка опікується 11 підопічними у різних селах громади. Це значно полегшить її роботу, адже раніше вона долала понад 3 км в один бік, доставляючи продукти та ліки.

Розширення соціальної підтримки громади стало важливим кроком до покращення умов життя мешканців та допомоги тим, хто цього найбільше потребує.


2. Надання послуг з медичного обслуговування населення. 


У 2024 році за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 6112,1 тис. грн. було здійснено заходи для забезпечення належних умов функціонування комунального закладу «КНП «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради та її структурних підрозділів, зокрема:

- проведено поточні ремонти лікарських амбулаторій та ФАПів, поліклініки, кабінету лікаря – отоларинголога, головного корпусу лікарні, соматичного відділення, клініко-діагностичної лабораторії, даху дитячого блокованого відділення, даху пральної, укриття, системи водопостачання приймального відділення, каналізаційних колодязів;

- придбано ендоскопічну систему з монітором для покращення діагностичних можливостей лікарні;

- розроблено проєктну документації на капітальний ремонт покрівлі Мирнівської лікарської амбулаторії;

- виготовлено технічний паспорт на будівлі Центральної лікарні;

- виплачено стимулюючі надбавки лікарям та медичному персоналу, що сприяє підвищенню мотивації працівників, покращенню умов їхньої праці та якості надання медичних послуг.

За рахунок коштів підприємства в сумі 134,9 тис. грн. закуплено:

- багатофункціональний пристрій – 1 шт.

- кондиціонери – 5 шт. для покращення умов у приміщеннях.

- плантографи – 2 шт. для більш точного обстеження пацієнтів.

Ці заходи сприяють підвищенню якості медичних послуг, створенню комфортних умов для пацієнтів і медичного персоналу, а також модернізації медичної інфраструктури громади.


3. Створення комфортного та безпечного освітнього середовища.

 

Упродовж року реалізовано низку заходів на загальну суму 16161,8 тис. грн. спрямованих на створення сучасного, комфортного та безпечного середовища для учнів і вихованців закладів освіти. Основні досягнення:

- задля дотримання санітарно-гігієнічних умов приготування та зберігання продуктів харчування для закладів освіти було придбано кухонне приладдя, технологічне обладнання та столовий посуд.

- 36 дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування придбано шкільну та спортивну форми.

- 14 дітей - сиріт та 2 дітей загиблих учасників бойових дій, які виявили бажання, було оздоровлено у дитячо-оздоровчому таборі «Наталія» в м. Білин Закарпатської області.

- всім вихованцям закладів дошкільної освіти, учням початкових класів та пільговим категоріям дітей 5-11 класів придбано новорічні подарунки.

- з метою безпечного здобуття освіти були встановлені «тривожні кнопки» у Світлогірському, Червоноіванівському, Криничанському №1, Криничанському №2, Аулівському ліцеях.

- в КЗ «Аулівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» виконано роботи по частковій заміні покрівлі.

- завершено капітальний ремонт у КЗ «Криничанський (ясла-садок) №2 «Вишенька». Виконані роботи з утеплення фасаду та гідроізоляції цоколя, з вимощення будівлі, заміні вікон та дверей.

- у КЗ « Семенівський ЗДО (ясла-садок) «Колосочок» проведено заміну та монтаж твердопаливного котла.

- у КЗ «Світлогірський ЗДО (дитячий садок) «Берізка» облаштовано найпростіше укриття.

- проведено часткову заміну тепломережі від котельні до КЗ «Криничанський (ясла-садок) №1 «Сонечко»» та реконструкцію тепломережі від котельні до будівлі Семенівського ліцею.

- придбано будівельні матеріали для облаштування вимощення у Дружбівському, Семенівському та Світлогірському ліцеях. Роботи по облаштуванню виконані силами працівників закладів та завдяки активній допомозі батьків та фермерів.

- для Семенівського ліцею придбано будівельні матеріали для проведення поточного ремонту їдальні, учительські меблі, акустичну переносну колонку з мікрофоном.

- оновлено меблі в їдальнях Червоноіванівського та Семенівського ліцеях.

- придбано учнівські меблі для Маломихайлівського та Дружбівського ліцеїв.

- придбано металопластикові вікна та двері для проведення поточних ремонтів у Дружбівському та Семенівському ліцеях.

- у закладах дошкільної освіти в селищі Кринички та Криничанському ліцеї №2 встановлено паркани.

- проведено поточний ремонт покрівлі даху блоку Криничанського ліцею №1.

- для Криничанського ліцею №2 придбано інтерактивний комплекс, багатофункціональний пристрій, лазерний принтер, портативну акустичну систему, кондиціонери, протигази та будівельні матеріали для поточного ремонту.

- у Криничанському ЦУМі завершуються ремонтні роботи в одному із кабінетів для подальшого використання його гуртком з вільної боротьби. Розпочато поетапні ремонтні роботи по облаштуванню кабінетів для Криничанської музичної школи.

- за кошти державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом було придбано шкільний автобус для Червоноіванівського ліцею.

- за рахунок коштів державного бюджету України та у співфінансуванні з місцевим бюджетом оновлено матеріально-технічну базу закладів загальної середньої освіти, які навчаються за стандартами «Нової української школи», а саме: придбано принтери, інтерактивні дошки, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії.

Виготовлено проєктні документації по об’єктах:

- «Капітальний ремонт частини покрівлі будівлі Дружбівського ліцею»;

- «Капітальний ремонт покрівлі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру»;

- «Капітальний ремонт частини покрівлі Криничанського ліцею №1»;

- «Капітальний ремонт з улаштування пожежної сигналізації та системи оповіщення людей про пожежу в будівлі КЗ «Криничанський заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 1 «Сонечко».


4. Захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Здійснювалася підтримка дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей із вразливих категорій. В рамках місцевого бюджету виділено 217,3 тис. грн.

До Дня захисту дітей та новорічних свят 378 дітей із числа: діти-сироти, діти, позбавлених батьківського піклування, внутрішньо переміщені діти, діти загиблих захисників України, а також діти, які перебувають у складних життєвих обставинах забезпечені подарунками.

Для патронатної родини компенсовано вартість матеріалів на ремонт житла та придбання комп’ютерної техніки для навчання дітей.

У співпраці з Біржею благодійності «ДоброДій» придбано титанові імпланти для корекції деформації нижніх кінцівок у дитини, позбавленої батьківського піклування.


5. Розвиток культури. 


Покращено матеріально - технічну базу закладів культури на суму 736,5 тис. грн., а саме:

- Степанівському, Промінському, Червоноіванівському та Світлогірському будинкам культури придбано акустичні переносні колонки з мікрофоном на суму 40,0 тис. грн.

- у Центральному Будинку культури замінено 2 вікна та 4 дверей, придбано будівельні матеріали для поточного ремонту кабінетів та коридору, який буде продовжуватися у 2025 році.

- для облаштування захисних споруд цивільного захисту в Аулівському та Українському будинках культури придбано будівельні та господарчі матеріали.

- поповнено бібліотечний фонд на 78 примірників різної літератури, придбано в Криничанську центральну публічну бібліотеку тифлокомплекс для незрячих осіб.

Виготовлено проєктні документації по об’єктах:

- «Капітальний ремонт покрівлі КЗ «Центральний будинок культури»;

- «Реконструкція системи опалення будівлі КЗ «Центральний будинок культури».


6. Фізичне виховання та спорт.


У Криничанській громаді минулий рік був насиченим спортивними подіями. Відбулися змагання різного рівня: від шкільних турнірів до змагань між громадами. Особливу увагу приділяли популяризації здорового способу життя серед молоді. Були організовані турніри з футболу, баскетболу, шахів, боксу, спортивного орієнтування та стрітболу. Спортивні заходи проходили як на базах навчальних закладів, так і на стадіоні селища Кринички.

Загалом на розвиток спорту в громаді за рахунок місцевого бюджету в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту було виділено 219,2 тис. грн.


7. Житлово-комунальне господарство та благоустрій громади.


З метою забезпечення безперебійності та підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, послуг з благоустрою використано коштів з місцевого бюджету в сумі 2545,5 тис. грн. та виконано наступні заходи:

1. Для забезпечення якісного освітлення вулиць та безпеки громадян у темну пору доби було виконано значний обсяг робіт із капітального ремонту та реконструкції об’єктів вуличного освітлення. На ці потреби придбано 37 опор та комплектуючі для ремонту на загальну суму 1 015,0 тис. грн.:

- На ділянці дороги Кринички – /М-04/, вздовж пішохідної доріжки від вулиці Центральної, встановлено 30 нових опор із LED-ліхтарями. Прокладено 950 метрів самонесучого ізольованого проводу (СІП) та демонтовано 16 аварійних опор;

- облаштовано мережі вуличного освітлення в селах: Оленівка, Єгорівка та Володимирівка. Так, змонтовано 9600 метрів СІП та встановлено 130 світлоточок;

- в селі Червоний Яр відновлено мережу вуличного освітлення: змонтовано близько 2,5 км СІП, встановлено 25 ліхтарів;

- по вулицям Широка та Зелена в селі Новопушкарівка проведено монтаж 4500 метрів СІП та 40 ліхтарів;

- в селищі Аули по вул. Квітуча змонтовано близько 3 км СІП та встановлено 28 ліхтарів вуличного освітлення.

2. Для створення зручних і безпечних умов для жителів Семенівського старостинського округу придбано та встановлено дві металеві автобусні зупинки та 1 бетонну автобусну зупинку;

3. Для благоустрою площі Європейської придбано та встановлено 2 вуличні антивандальні лавки;

4. З метою вшанування пам’яті загиблих захисників України в громаді:

- у селах Українка та Семенівка встановлено 14 дошок пам’яті, а також облаштовано алеї слави, що стали символами шани й вдячності.

- у селі Промінь встановлено 2 пам’ятні дошки на честь загиблих військовослужбовців.

- для подальшого вшанування пам’яті було придбано 18 дошок пам’яті, які планується встановити у селищі Аули (12 штук) та в селі Дружба (6 штук).

Робота над увічненням пам’яті про загиблих героїв продовжується, що є важливим кроком у збереженні їх подвигу для майбутніх поколінь.

5. З метою забезпечення безпеки дорожнього руху проведено:

- поточний ремонт доріг місцевого значення в селищі Кринички: по вулиці Героїв Чорнобиля та вулиці Центральній.

- закупівлю матеріалів (цемент, щебінь та пісок) для проведення ямкового ремонту доріг на території Аулівського старостинського округу (вул. Центральна, Шевченка та Кобзаря в селищі Аули), а також здійснено підсипку під’їзду до кладовища в селі Українка. Закуплено шлак відвальний для підсипки дорожнього покриття по вулиці Луговій в селі Світлогірське.

6. Закуплено контейнери для збору твердих побутових відходів об’ємом 0,75 м.куб. в кількості 14 штук.

7. Розроблено та затверджено проєктну документацію по реконструкції парка Шевченка в селищі Кринички.

З метою покращення якості та надійності систем водопостачання і водовідведення в селищі Кринички, КП ДОР «Аульський водовід» у межах фінансування, виділеного з обласного бюджету, виконано поточний ремонт аварійної ділянки трубопроводу водопостачання по вулиці Героїв Чорнобиля в селищі Кринички. У ході робіт прокладено 1550 метрів нового трубопроводу, зокрема ділянку, що проходить через річку Мокра Сура. Загальний обсяг фінансування цього проєкту склав 13,5 млн грн. Окрім цього, виконано ремонт аварійної ділянки напірного трубопроводу каналізації по вулиці Шкільній у селищі Кринички. Загальна протяжність відремонтованого трубопроводу становить 1100 метрів. Ці роботи проведено за рахунок власних коштів підприємства.


Робота комунального підприємства Криничанської селищної ради «Добробут».

Підприємство забезпечує в населених пунктах громади належне обслуговування та утримання об’єктів благоустрою, соціальної інфраструктури та надає інші послуги в галузі житлово-комунального господарства.

За кошти місцевого бюджету в сумі 907,7 тис. грн було реалізовано низку заходів для утримання територій у належному стані та забезпечення потреб старостинських округів громади:

- придбано напівпричіп тракторний самоскидний 1 НТС–2 для потреб Аульського старостинського округу.

- закуплено газонокосарку бензинову SHTILL для використання у Семенівському старостинському окрузі.

- для Дружбівського, Промінського, Маломихайлівського та Новоселівського старостинських округів придбано 4 мотоблоки КЕНТАВР МБ 2013Б разом із 7 причепами.

- встановлено 130 погонних метрів бетонного паркану на центральному кладовищі в селищі Кринички.

- придбано необхідні матеріали для благоустрою та поточних потреб, зокрема: паливно-мастильні матеріали, 4 бензокоси SHTILL, шлак, пісок, технічну сіль, фарби, гранітну плитку для облаштування кладовища, інші необхідні засоби.

Підприємством здійснено поховання 13 військовослужбовців та 4 безрідних осіб. Виготовлено та встановлено пам’ятний знак на алеї слави Центрального кладовища. На платній основі було здійснено поховання 42 мешканців громади, сума коштів від населення склала 221,1 тис. грн.

КП «Добробут» у 2024 році забезпечило 34 сімей пільгових категорій щепою.

За рахунок коштів підприємства в сумі 948,2 тис. грн. було здійснено наступні закупівлі: 2 мотоблоки КЕНТАВР МБ 2013Б для потреб Новоселівського та Світлогірського старостинських округів, комплект кондиціонера для с/г техніки БЕЛАРУС, 4 паркові лавки, бензинову газонокосарку SHTILL, 3 бензопили та 7 бензокос SHTILL, 2 бензокоси ДНІПРО-М, 2 мотокоси SHTILL, комп’ютер. Крім того, було придбано паливно-мастильні матеріали. Власними силами підприємства була облаштована стоянка для автотранспорту на Центральному кладовищі та встановлено бетонний паркан довжиною понад 100 п.м. на території КП «Добробут».

Крім робіт з благоустрою, комунальне підприємство «Добробут» надавало послуги з вивезення твердих побутових відходів установам, організаціям, фізичним особам – підприємцям і населенню громади. За 2024 рік було зібрано та вивезено ТПВ в розмірі 11 295 куб.м., або 6 596 т.

В 2024 році КП «Добробут» Криничанської селищної ради внесено до реєстру кращих підприємств галузі. Всеукраїнський галузево-аналітичний центр за результатами фінансово-економічного аналізу визнав діяльність КП «Добробут» однією з кращих у галузі в Дніпропетровському регіоні, а за значний внесок у соціально-економічний розвиток держави, збереження робочих місць та непохитну відданість своїй справі у надзвичайно складних умовах – підприємство нагороджено сертифікатом та статусом-відзнакою «Компанія року 2024».


8. Підтримка військових частин Збройних сил України, правоохоронних органів та підрозділів ДСНС

З метою посилення обороноздатності країни та підтримки військовослужбовців з селищного бюджету було спрямовано 6,2 млн грн. Зокрема, 3,2 млн грн було використано на закупівлю необхідного військового обладнання, а решта суми у розмірі 3,0 млн грн була надана у вигляді субвенції (перерахування коштів на військові частини).

Безпілотний літальний апарат DJI Mavic 3 Classic with Remote був закуплений і переданий бійцям військової частини А7222.

Для військової частини А4458 придбали і передали для підрозділу систему РЕБ, щоб ефективність захисту нашого повітряного простору від ворожих атак була ще вищою.

Для вояків з військової частини А 1363 передали дизельний генератор DNIPRO – M DX-65, щоб забезпечити безперебійну роботу приладів під час відключень електрики.

Військовій частині А7383 передали унікальний малий безпілотний розвідувальний авіаційний комплекс літакового типу «Чаклун». Це вітчизняна розробка, яка є альтернативою квадрокоптерам та дорогим імпортним дронам. «Чаклун» незамінний для розвідки, коригування вогню та пошукових операцій, застосування такої техніки покращить ситуацію для наших захисників на Харківському напрямку.

Військовій частині А1008 передано 2 шт. портативних радіоелектронних засобів протидії безпілотним літальним апаратам KVERTUS AD KRAKEN M. Ця техніка рятуватиме життя наших героїв на передовій!

Для військової частини А4085 передано 6 шт. квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro, Сучасні технології зменшують ризики для наших військових під час ведення бою!

Безперервність зв’язку та інші нагальні потреби для військових покликані забезпечити блоки багатоканальної швидкої зарядки «Bandera Power 225S» в кількості 9 шт., 5 шт. зарядних пристроїв «Дніпро 25» та тепловізійний коліматор, які передано військовій частині А4953.

Передано РЕБ 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Цей підрозділ зараз тримає оборону на одному із найтяжчих напрямків фронту – Харківському.

На розвиток Центру підготовки військових виділено 500,0 тисяч гривень, адже рівень підготовки, що надає центр, визнано одним з кращих в Україні.

В рамках виділених коштів, придбали 6 шт. БпЛА «DJI Mavic 3Pro» для нашої славетної 25 Січеславськоі десантно-штурмової бригади.

Передано придбане обладнання (MAVIC 3T THERMALENTERPRISE) в кількості 2 шт. військовій частини А 4862, хлопці і дівчата якої, зараз тримають оборону на одному із напрямків фронту - Харківському.

Ми продовжуємо докладати максимум зусиль для допомоги нашим військовим в рамках бюджету громади. І не зупинимось допоки не досягнемо мети!

Також, в ході реалізації Програми забезпечення правопорядку та профілактики правопорушень на території Криничанської селищної ради для відділення поліції № 6 було виділено 200,0 тис. грн на придбання паливно-мастильних матеріалів, що сприятиме оперативності та ефективності роботи правоохоронців.

У рамках виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки було виділено 500,0 тис. грн для 65-ї державної пожежно-рятувальної частини. Кошти спрямовано на придбання будівельних матеріалів, меблів та оргтехніки, необхідних для забезпечення ефективної роботи служби.

Виготовлено проєктну документацію по об’єкту «Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО) в населених пунктах громади» на суму 83,0 тис. грн.


9. Надання адміністративних послуг


У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Криничанської селищної ради надається 248 адміністративних послуг.

З липня 2024 року у Центрі надання адміністративних послуг та віддалених робочих місцях у старостатах громади надаються послуги щодо державної реєстрації актів цивільного стану. З 9 грудня 2024 року розпочато надання адміністративних послуг у сфері оформлення паспортних документів.

Сума надходжень за платні адміністративні послуги склала 515,0 тис. грн.

При взаємодії Центру з благодійними організаціями, у відділі без використання коштів з місцевого бюджету встановлено систему зберігання енергії TESLA Powerwall 2 (ємкістю 13,5 кВт/год), що надає можливість безперебійно працювати відділу у разі аварійних відключень світла.

Виготовлено проєктну документацію на капітальний ремонт частини будівлі за адресою: селище Кринички, вул. Заводська, буд. 4.


10. Діяльність у сфері регулювання земельних питань


У березні 2024 року відбулися земельні торги (право оренди однієї земельної ділянки 4,5 га), сума виторгу склала 27,5 тис. грн.

Проведено 6 продажів земельних ділянок для ведення фермерського господарства (пільговий викуп фермерами земельних ділянок) із розстрочкою платежів до 5 років. Станом на 01.01.2025 року надійшло до місцевого бюджету 1477,7 тис. грн.

Укладено договори оренди земельних ділянок та додаткових угод у кількості 44 шт. Загальна сума орендної плати за договорами складає – 535,0 тис. грн.


Підбиваючи підсумки року, хочу висловити щиру подяку кожному, хто долучився до розвитку нашої громади. Це наша спільна праця – депутатів, виконавчих органів селищної ради, підприємців, аграріїв, активних мешканців і всіх, кому небайдужа доля Криничанської громади. Ваші ініціативи, підтримка та небайдужість спонукають нас працювати ще наполегливіше.

Цього року ми зосередили зусилля на підтримці наших військових, спрямовуючи ресурси на потреби фронту – техніку, обладнання, фінансову допомогу. Попри це, ми не забуваємо про важливість розвитку кожної сфери життєдіяльності громади. Кожен запланований проєкт, навіть якщо його реалізація відкладена, залишається в полі нашої уваги.

Вірю, що разом ми й надалі працюватимемо задля добробуту громади, задовольняючи потреби жителів і виправдовуючи їхню довіру. Проте сьогодні наша головна спільна мета – перемога України.

Нехай мир, добро і віра в нашу спільну справу залишаються в серці кожного. Разом до Перемоги!



Дякую за увагу!


Звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Криничанської селищної ради за 2024 рік


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux